You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

Hizmetlerimiz

Dalış Turları

Daha önce dalış tecrübesi yaşamadıysanız suyun altında gözlerinize inanmayacaksınız. Herhangi bir tecrübeniz olmaksızın isteyen herkes güvenli dalış turlarımıza katılabilir.

Keşif Dalışları

Değişik renk ve dokuda mercanlar, binlerce çeşit balık ve yeryüzünde göremeyeceğiniz bütün canlılar... Suyun altı, hala saklı bir cennet gibi, ve siz bu dünyayı yeniden keşfetmeye gidebilirsiniz!

Gece Dalışları
Dalgıçlar için gece dalışını çekici kılan yanı, gündüz dalışlarında görülemeyen gece canlılarının yaşamını ve çeşitliliğini tam olarak gözler önüne sermesidir.
CMAS Kursları

15 yaşından gün almış herkes CMAS başlangıç seviyesi 1 Yıldız Dalıcı eğitim programına katılabilir. Bu kursu başarıyla tamamlayan adaylar 18 metreye kadar dalış yapabilirler.

PADI Kursları

PADI Scuba Diver programı bir yılda sadece birkaç defa dalış planı yapan insanlar veya iş sahipleri için yürütülen başlangıç seviyesinde bir programdır.

SSI Kursları

3 gün süren eğitim sonunda almış olduğunuz SSI Open Water Diver belgesi sayesinde maximum 18 metreye kadar dalış yapabilirsiniz.

Fiyatlarımız

Dalışlar

Daha önce dalış tecrübesi yaşamadıysanız suyun altında gözlerinize inanmayacaksınız. Herhangi bir tecrübeniz olmaksızın isteyen herkes güvenli dalış turlarımıza katılabilir....

Randevu Al
₺790